Websitesinden ayda $35,000 kazanıyor
Ortak Pazarlama Yoluyla 50-150$ Kazanma Yöntemi

Websitesinden ayda $35,000 kazanıyor

Günlük güvenilir bir şekilde 50-150 dolar almak güzel olmaz mıydı?

Seem FlatNews has a very high conversion rate, my website increased traffic and AdSene clicks a lot. I am vert happy this this design.

Asistan tanıtımıyla güvenilir bir şekilde 50-150 dolar almak güzel olmaz mıydı?

En iyi yanı, dakikalar içinde başlayabilmeniz ve başlamak için sadece 20-30$’a ihtiyaç duymanız ve ardından iyi düzenlenmiş tercih edilen 50-150$’lık bir bakış açısına sahip olmanızdır.

Bu harika değil mi? 😉

Ortak Pazarlamadan Günlük 50-150$ Nasıl Kazanılır?

Bu asla web’de paylaşılmaz, uzmanlar bile kafa karıştırdı. Birkaç gün önce keşfettim ve şimdi size veriyorum. Ek olarak, düşük hipotezle akıllıca ve zahmetsizce kâr etmeniz için çalışabilecek olağanüstü verilerle daha fazla gönderi yapardım.

Başlangıç ​​olabilir, 30 dolar özellikle sizin için sağlam olabilir. Ne olursa olsun, rekor bir faydayı yönetmeye başladığınızda, bir gün içinde telafi edilecekler.

Sistem, ilerlemeyi izlemenin temel sınırlarına, İngilizce biçimli iş yeteneklerine ve tutarlı kalitede bir dokunuşa ihtiyaç duyacaktır.

Aynı şekilde, tercih edilen bir bakış açısı konusunda ısrar etmediğimi de belirtmeniz gerekir. Bununla günde 1000$ veya güvenilir bir şekilde 0$ bile kazanabilirsiniz. Anlayışlı çalışırsanız, şüphesiz faydasını görürsünüz. O yüzden kesin okuyun.

Hadi başlayalım,

Hangi özel kuruluma ihtiyacınız olacak?

Her şey hesaba katıldığında, bu stratejiye hangi şeyler veya dernekler ile başlamalı ve nakit almalısınız?

 • Bir Blog/Web Sitesi, FlatNews WordPress temasının yüklenmesini öneririm
 • Küçük HTML ve CSS bilgileri
 • İngilizce Yazma Becerilerinde Çizim
 • Kısa Bir Rapor/e-Kitap
 • Bir E-posta Otomatik Yanıtlayıcı
 • Trafik Odaklı

Üstelik bu kadar. Belki yukarıdakilerin tümüne aşina olacaksınız ya da bazıları sizin için yeni olabilir. Stres yapmamak için ne gerekiyorsa yapın, size her şeyi göstereceğim, bu yüzden Google’da arama yapmak için ikna edici bir ilham yok.

Metodolojiyi sizinle aydınlatmaya başlamadan önce, bir adanan olmanız durumunda ön koşulların kritikliğini anlatayım. Sadece ustalar için otantik yapmamaya meyilliyim, ancak gerçek makale, tüm meseleyi yeni başlayan bir bireye, kazanmasına yardımcı olmak için ortaya çıkarmaktır.

 1. Bir Blog/Web Sitesi: Eğer bir blog yazarıysanız, bunun ne kadar büyük olduğunu bilmelisiniz. 😉
 2. HTML ve CSS nedir: HTML ve CSS, sayfanızı istediğiniz gibi süslemelerle yapmak ve uyumlu hale getirmek için kullanılan lehçelerdir. Anahatınızı büyüleyici hale getirmeniz, çizim yapmanız, uygulamalara çağrıyı vurgulamanız vb. gerektiğinden bunu gerçekten öğrenmeniz gerekecek.
 3. E-posta Muhabiri: Blogunuza abone olduktan sonra gerçekten e-posta gönderen ve gösterim süresi için e-posta kursları ayarlamanıza izin veren bir ilişkilendirme. Örneğin: Abone olduktan sonraki 10 gün boyunca destekçiye 1 e-posta göndermeniz gerekir, bu ana gruplar bunu yapmanıza izin verir.

Sorununuz olursa olsun, o zaman uzatma şansınız yok. Hemen hemen tüm stratejiyi göstereceğim.

İşte burada.

Ortak Pazarlama Yoluyla 50-150$ Kazanma Yöntemi

Ortak tanıtım ile para kazanmanın %100 çalışma sistemi burada. Yorulmak bilmeyen işinizde hızlı ve garantili olmasıyla çok net ve doğrudan.

Her şeyden önce, bir bloga ihtiyacınız olacak. Çoğunuzun şimdi sahip olduğunuzu düşünüyorum. Blogunuz için bir dereceye kadar 100 güvenilir misafire ihtiyacınız var. Eğer bir blogunuz yoksa, önce onu yapın ve geliştirme yapmak için büyüleyici makaleler yapın. 100 misafiri iyi sipariş vermek hiçbiriniz için zor değil.

Göz açıp kapayıncaya kadar blogunuz için bir e-Kitap yapın. Bu çerçevenin en temel figürü budur. Gerçekten kesinlikle olağanüstü bir e-Kitap yapmanız gerekiyor. Okuyucularınızı çekmesi gerekir.

Dünyanın her yerinden izleyicilerin sosyal ihtiyaçlarının ÜCRETSİZ olarak ihtiyaç duyduğu kaliteniz hakkında çarpıcı veriler içeren bir e-Kitap yapın.

Bunu yapmak için, inanılmaz derecede ezici bir yayılma yapın ve e-Kitap başlığını gerçekten yakıcı yapın.

Bir e-Kitap yapamıyorsanız, başkalarından da dış kaynak kullanabilirsiniz. Onlar orada erişilebilir farklı yapımcılardır. Bir dereceye kadar abartılı olabilir. Kendin yapsan daha iyi.

E-Kitap oluşturmanın ardından, blogunuz için bir sunum sayfası hazırlamak için kusursuz bir fırsat. Bir geçiş koşulu, misafirlerinizin indiği yerdir ve bu sayfa tahminleri çeker.

COMMENTS

Wordpress (1)
 • comment-avatar
  kerim 4 ay

  valla öyle bir imkanımız olsa da kazansak

 • Disqus (3 )