Acil Anons Sistemi

Acil durum anonsu için tek tuşa basmanız yeterli.

Türkiye?nin silikon vadisi İTÜ Çekirdekte geliştirilmeye devam eden İntelijans müzik yayın projesi , nöro-enstrümental müzik, anons ve sesli reklam hizmetlerinin haricinde standart olarak sunduğu acil anons sistemiyle müşterilerinin acil durumlarda tek tuşla anons yapmalarını sağlıyor. Push notification tarzında ulaştırılan mesajlar artık push audio olarak müşterilere ulaşmaya devam ediyor.

 

Bu sistem yangın, hırsızlık, acil anons ihtiyaçlarında intelijans yayın panelinden kullanılabiliyor.  Mağazalar hiçbir ekstra cihaza ihtiyaç duymadan, yalnızca internet alt yapısıyla bulundukları noktadan diledikleri şubeye anında anons yayını yapabiliyor.

İntelijans, İstabul Teknik Üniversitesi İtü Çekirdek bünyesinde kendi geliştirdiği yazılım ile dijital müzik yayını yapan şirketler içinde en ileri teknolojileri kullanan eşsiz sistemiyle fark yaratmaya devam ediyor . İntelijans, geliştirdiği yazılımı müzik, anons ve  sesli reklam yayınlarının haricinde, ihtiyaçlara göre özel çözümler sunmak için de kullanıyor.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız blog sayfamıza göz attınız mı isimli yazımızı okumak için BURAYI TIKLAYINIZ.