anons

Anons yapılması konusunda sizlere destek olmaya devam ediyor. Mağaza içi seslendirme hizmeti sanıldığının aksine, oldukça zor bir iştir. O an mağazada bulunan tüketiciyi, ürünlerinize yönlendirmek, işin en olmazsa olmaz parçalarından birisidir.

Mağaza Seslendirmeleri Neden Profesyonel Olmalı?

-Mağazanızda saatlerce mikrofon başında anons yapan personeliniz bir süre sonra neşe, keyif ve duygusunu kaybedecek, akıcı ve yoğun temposu düşecektir. Durumun müşteriye yansıması ise, mağazanızı kurumsal kimliğinden uzaklaştıracak ve müşterinin mağaza atmosferinde bulunma isteğini azaltacaktır.

-Diksiyonu düşük, aksan sorunu yaşayan çalışanlar tarafından okunan anonslar, mağazanın kurumsal kimliğine zarar verebilir.

– Seslendirmelerimiz tarafından farklı içeriklerde hazırlanan, tüketicilerin ilgisini çekecek mağazanıza özel seslendirme çalışmaları sayesinde müşterilerin tanıttığınız ürün ve kampanyalara yönelmesi kaçınılmazdır.

– İster bir market veya perakende mağazası, isterse giyim veya elektronik mağazası olun, yaptıracağınız mağaza içi yönlendirme anonsları size geri dönüşü yüksek bir katkı bırakacaktır.