Antalya’da var dedi! Kılıçdaroğlu’nun bir dediği diğerini tutmadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, beraberindeki bazı CHP’li belediye başkanlarıyla birlikte, Türk Hava Kurumu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu THK’nın envanterindeki uçaklarla ilgili, ‘Uçakların bakımı gerekiyor, yedek parça sorunu var. En hızlı biz 3 ayda bir uçağı kaldırabiliriz.’ diye konuştu.
‘Çalışabilir durumda olan hiçbir uçak yok muymuş şu anda hangarda?’ sorusu yöneltilen Kılıçdaroğlu, ‘Hayır şu anda yok’ yanıtını verdi.
BİR DEDİĞİ DİĞERİNİ TUTMADIKılıçdaroğlu, İstanbul, Eskişehir, Mersin, Adana, Tekirdağ ve Hatay büyükşehir belediye başkanlarıyla ile birlikte THK’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya ziyareti sırasında kameralar önünde var dediği uçaklara, Türk Hava Kurumu ziyareti sonrası yok dedi. 
“ÇALIŞABİLİR UÇAK YOK”Ziyaret sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, ‘THK Hangarında çalışabilir uçak olmadığı’ itirafında bulundu. Bir gazetecinin, “Hangarda çalışabilir durumda hiçbir uçak yok mu?” sorusunu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Hayır, şu anda yok” dedi.

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )