dijibox intelijans

Firmaların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda sürekli güncellenen yazılım ve Tak-Çalıştır prensipli kurulum ihtiyacı olmayan tasarımı ile Dijital Box ?Dijital Yayın Kutusu?, size özel müzik yayınınızı yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde hizmetinize sunmaktadır. İntelijans, müzik yayını  alanında hep yanınızda.Mağaza radyoculuğuyla markalar, kurumun ruhunu ve enerjisini yansıtacak müziği seçerek marka konumlandırmasına yeni bir ivme kazandırıyor. Retail radyoculuk, müzik yayıncılığı alanında giderek büyüyoruz.

 

 

Perakende sektöründe gittikçe önemi artan kapalı devre radyoculuk, sektöre gözle görülür artış yaşatırken pazarlama alışkanlıklarını da değiştiriyor. Yapılan araştırmalar sonucunda müzik, kurumun ruhunu ve enerjisini yansıtacak olan müzik bütünlüğü ile müşterinin keyifli alışveriş yapmasını ve mevcut müşterinin de markaya bağlılığını güçlendiriyor.

Mağazacılıkta retail radyoculuğun önemsenmesi gerekmektedir. Zira müzik, mağazacılıkta ve ticarette çok önemli bir unsur olmaktadır.  Müşteriler mağazalarda müzik olduğu sürece daha fazla vakit harcıyorlar ve satış temsilcisiyle daha fazla temas halinde olabiliyorlar.