Girişim Yeri Haberimiz

Günümüzde artık birçok işletme marka imajını daha iyi yansıtabilmek, müşteri ve personelinin motivasyonunu arttırabilmek için özel akıllı radyo yayınlarını kullanmaktadır. İntelijans alışveriş merkezleri, oteller, marketler, mağazalar, hastaneler, ofisler, cafe ve restoranlar gibi alanlarda özel akıllı radyo yayını hizmeti sunmaktadır.

Bu amaca yönelik olarak özel tekniklerle hazırlanmış müzik, anons, jingle ve seslendirmeler üreten web sitesi, alanında deneyimli kadrosu ile her geçen gün daha da güçlenerek çalışmalarına devam ediyor. Bu işi yaparken en büyük amaçlarını da müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak olarak belirtiyor.

Yapılan araştırmalara göre müzikli satışların diğer satışlara oranla yüzde 30 daha fazla etkili olduğu belirlenmiştir. Bu verilerden yola çıkarak İntelijans’a hemen üye olup bir demo yayını kurdurabilir, ardından kendi işletmenize özel radyo yayınına sahip olabilirsiniz.

İnsanlar müzikli ortamlarda bilindiği ve araştırmalarca saptandığı üzere kendilerini daha rahat ve huzurlu hissetmektedir. Sizde İntelijans dünyasına katılarak satış rakamlarınızın bu yolla artmasını sağlayabilirsiniz.

Mağaza içerisinde uygun olacak tarzda müziklerin çalınması ve müşteriye herhangi bir rahatsızlık durumunun oluşturulmaması, aksine daha rahat bir ortamda satışların gerçekleştirilmesi için İntelijans’ın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Günün saatlerine, fon müziklerine, temposuna vb. birçok etmene dikkat edilerek hazırlanan bu alt yapı sayesinde sizde satışlarınızı katlayabilir, daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Hem bu yolla mağaza içerisinde huzurlu ve rahat bir alışverişinde kapılarını açmış olacaksınız.

Dilediğiniz kadar lisanslı müzik arşivine anında ulaşabilir ve bunu kullandığınız ekipmanlara uygun hale getirebilirsiniz. Tüm mevcut sisteminize de uyarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmenizde farklı radyoları dinleyerek müşterilerinize alakasız reklamlar dinletmek yerine, kendi özel radyonuzdan mağazanıza uygun yayınlar ve reklamlar dinletebilirsiniz. Ayrıca verilecek olan seslendirme hizmeti ile de birçok konuda reklam ve tanıtımlarınızı daha kolay aktarabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

intelijans.com aynı zamanda 2017 İTÜ Çekirdek 1. Çağrı girişimlerindendir.

İlgili habere ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.