hizmet başlıklarımız

Mağaza içi ve buna benzer ticari alanlarda yapılan müzik yayınları için ödenmesi gereken telif ücretleri konusunda İntelijans yaptığı yayınların tüm yasal yükümlülüklerini üzerine almaktadır. Böylece Müzik Meslek Birliklerine (Mesam, Müyap, Müyorbir, MSG) herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Sizin için, pop – Jazz – Fashion – Chill out – Cafe Lounge – Indie – Electronic – Dance – English pop – R&B – Soul – Easy Listening – Smooth Jazz – Latin – Country tarzlarında müzikler yayınlıyoruz.

İşletmenizin yapısına, müşteri portföyünüze en önemlisi markanızın karakterine uygun müzikleri müzik yönetmenlerimiz sizin için ücretsiz hazırlıyorlar…

Yayınlarımızı  7/24 sınırsız, bilgisayarınızdan, android ve ios platformu cep telefonları ve tabletlerinizden kesintisiz dinleyebilirsiniz.

 Hizmet verdiğimiz sektörler,

Alışveriş merkezleri, zincir market ve mağazalar, Otel, Spa merkezleri, Gıda market, Süper marketler, Fast food zincirleri, Bebek mağazaları, Oyuncak mağazaları, Restaurant’lar, Kahve Lounge, Benzin istasyonları, Ev tekstili ve Hazır giyim mağazaları, Fitness  spor salonları…