Kapalı Devre Radyo Sistemimiz

İntelijans sistemi nasıl işler ? 
Mağazalarınızın alt yapısına göre düzenlenmiş müzik yayın sistemimizle sorunsuz bir şekilde çalışması için mühendislerimiz tarafından işletilir. 
Sizden alacağımız müzik yayın hizmeti kaç para ? 
Tüm hizmetlerimiz farklılık gösterdiği için fiyat bilgisini bizi arayarak ya da info@intelijans.com a mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bu yayında sadece sizin reklamlarınız yayınlanır. Ayrıca anons ve tanıtımlarınızın nasıl olması gerektiğine, hangi sıklıkla duyulması gerektiğine siz karar verirsiniz.

Müşterileriniz yaptığınız merkezi yayınla sizin mağazanızda olduğunu hissedecek ve personelinizin motivasyonu en üst seviyede olacak.

Dilerseniz tüm mağazalarınız senkronize bir şekilde müzik çalabilir ya da her şubeniz için farklı bir içerik yayını yaptırabilirsiniz.

Minimum network yükü (64Kbps ? 128Kbps) ile maksimum ses kalitesinde (CD kalitesinde) yayın yapabilirsiniz.

İntelijans Player bir Windows programıdır. Windows çalıştıran bir bilgisayarla bu player?ı kullanabilirsiniz.

Evet.  İnteljians Player sadece playlist dosyaları için internet bağlantınızı kullanır, onun dışında tamamen lokal dosyalarla yayın yapar.

Evet.  Canlı ya da offline  tüm yayınlarda lokasyon bazlı anonslar ve kampanyalar girmek mümkün.

Hayır. Mağazalarınızda kullandığınız bilgisayarlarda Google Chrome, Safari, Opera, Firefox Internet Explorer, Microsoft Edge (Windows 10) ya da herhangi bir web browser yüklüyse yayın yapabilirsiniz.

Bazı uygulamalarda evet ancak şarkı dosyaları sadece  İntelijans Player tarafından kullanılabilecek biçimde şifreleniyor. Offline hizmet verdiğimiz noktalarda mağaza çalışanları veya bir başkasının kullanabileceği gibi formatlar kullanmıyoruz.

Evet.  Fikir Ve Sanat Eserleri yasasına uygundur. Bu konuda bizden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Bu durumda olan müşterilerimiz için ürettiğimiz bir cihaz var. Adı İntelijans Player. Detaylı bilgiyi için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Evet. Üstelik dilerseniz anlık veya günlük olarak.

Kendi geliştirdiğimiz uygulamalar sayesinde mağazalarınızı online/offline olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca her bir nokta için ayrı ayrı istatistiksel verileri de toplayarak haftalık veya aylık olarak sizlere sunabiliyoruz. Böylece her bir noktanın günlük veya aylık olarak ne kadar dinlediğini takip edebiliyorsunuz.

Bunun için meslek birliklerine m2 için ödediğiniz ücretlerden ayrı olarak başka bir telif tarifesi daha ödemeniz gerekir.

Yayın yapmak istediğiniz şubelerde internet bağlantısı, hoparlör sistemi ve bilgisayarınız olması yeterli.

Hayır. Her markanın kendisine ait ayrı ayrı yayın listeleri oluşturuluyor. Tamamen markayı yansıtacak, müşteri kitlesine uygun hazırlanmış playlist?ler kullanıyoruz.

Evet. Sizinle ortak kullanacağımız bir sistemle çalmasını istediğiniz şarkıları günlük, haftalık, veya aylık olarak  listelere müdahale edebilirsiniz.

Evet, yapabilirsiniz.