League of Legends Yeni Kahraman Güncellemesi

League of Legends released a new update for their hero Vel’Koz. You may need to check this update now.

Sonunda, hentai hayranları için bir Lig şampiyonu! Yani… um, suçsuz bilimkurgu kol canavarı hayranları! Vel’Koz, League of Legends’taki insansı olmayan acayip şampiyonların kısa bir taslağına yapılan en güncel gelişmedir. Muazzam bir patlama hasarı ölçüsüyle, tüm evreni bu şekilde farklı lazer çubuklarıyla yapıbozuma uğratma özlemi ile koşan bir büyücü AP geçişi.

Vel’Koz’un tüm normal dünyayı nasıl sindirmeye çalıştığını etkili bir şekilde görmeniz gerekiyorsa, resmi profiline bir göz atın. TLDR şekli: Nesneleri patlatmayı seven ve ayrıca lazer çubuklarına ve geçersiz çekiciliğe son bir veda eden devasa bir gözle, dokunaçlı dışlanmış mamut.

Temelde League of Legends’a geçiş yapıyorsanız ve hangi şampiyonları seçeceğinizi belirlemeniz gerekiyorsa, onu tamamlamaya bakın, yeni başlayanlar için League of Legends şampiyonları koordine edin.

Bir Yapısızlaştırma

Uzun bir dizi süper karmaşık şampiyon terhis edildikten sonra, basit bir AP büyücüsü olan Vel’Koz ile temellere dönmek biraz yavaşlıyor. Dokunaçlı vahşi, mükemmel, uzun vadeli zarar veren saldırı limitleri için geç hiper-uyumluluk durumuyla çelişiyor.

Orta yolda bir Karthus ya da Veigar’ı andırıyor, açıkçası çoğunlukla uygun olduğu yerde. Her halükarda, ortakları düşmanı perdeleyebilirse, Vel’Koz’un hepsini kusursuz temiz yığınlar haline getirmekte hiçbir sorunu olmayacaktır.

Oyun oynarken gülümseyin

Paketi hızlı, üç önemli kırılma noktası üzerinde sağlam ve net bir kombinasyonla. Elde edilen bir zarar bölgesi etkisi ayarlayın. Onları, teslim olmuş kötülüğün vurması için hazırlayan bir pound ile vur ve bundan sonra kısa bir süre sonra bir atışla yüzlerine şaplak at. Gerçekleştirmek kesinlikle zor değil ve patlama, üç farklı hedefin her biri muhteşem olduğunda dağılmanıza zarar veriyor.

Malzeme bilimini izole etmek kilitleniyor!

O keyifli, tehlikeli dakikalar, Vel’Koz oynamanın en iyi parçasıdır. Yeteneklerinin şaşırtıcı büyü etkileri vardır (ayrıca hareket ederken yalıtılmış vücuttaki ışıltılı aktivite) ve onun hakkında tamamen açık olmayan içgörülerin her biri inandırıcı geliyor.

Kararı, tüm uyarımdaki en ilgi çekici büyüdür. Lifeform Disintegration Ray, tatmin edilmesi zor bir isim, ancak büyü etkisi onu çekiyor. Vel’Koz’un gözbebeklerinden ve uzantılarından şaşırtıcı ışık salınımları birleşir ve Star Wars’daki olağanüstü Ölüm Yıldızı lazeri gibi devasa bir şaftta birleşir.

Yaratık şaftı çarptığı her şeyi siler, vurduğu her şampiyonda muhteşem ateş dalgası benzeri etkiler yaparak onu bahar sonu gişe rekorları kıran bir filmi andırır.

İkame sınırlama noktaları da muhteşem görünüyor ve kontrol edilmesi hoş. En istenmeyen büyüsü Plasma Fission, erken dikkat dağınıklığının çarpık atış değiş tokuşuna yapı ekleyen gerçekten göz kamaştırıcı bir işçiye sahiptir. Atış iki bölgeye ayrılır ve bir düşmana çarptığında veya kırılma noktası bir kez daha fırlatıldığında 90 derecelik merkezlerde dışa doğru patlar. Gofer dalgalarının akıllı kontrolünü devreye sokar ve savaşın sisi içinde uzun soluklu bir katliam gerçekleştirdiğinizde kendinizi bir virtüöz gibi hissetmenizi sağlar.

Konsol bazı durumlarda fareden çok daha eğlenceli

Takas kesme noktaları normalden daha iyidir, ancak unutulabilir- – gerçekten standart bir orta yol büyücüsü için ortalama AP geçişi. Vel’Koz’u orta yoldan çıkarmak için denediğim birkaç koşulda, muazzam engellerle karşılaşmaya devam ettim. Anidir, hassastır ve geçmişteki muazzam sinsi etkiler sunacak hali yoktur. Orta yol için mükemmel, ancak başka her yerde göz kamaştırıcı inkar.

İşlem veya QQ?

Vel’Koz ile çitin her iki tarafında da söylenecek bir şey yok. Erken kartopu için ayarlanırsa büyük bir potansiyele ve düşman onları güvenlik olmadan uygun bir zamanda merkezlerse korkunç engellere sahip, benzeri görülmemiş bir stil şampiyonu.

En iyi eğlence için bir kulaklık ekleyin

Fizz gibi orta halli usta profesyonel katillerin, Vel’Koz’un ani ve açık zarar şaftlarını karıştırmaktan hiç çekinmemeleri ve hatta onları ele geçirdiklerinde katletme konusunda daha az sorun yaşamaları gerekir.

Her halükarda, sağlam bir ön tanka sahip olduğum ve düşmanı benden uzak tutmak için soyma desteğine sahip olduğum birkaç yönlendirme, kafamı kaldırırken deli bir birey gibi gülüyordum.

9.0
OVERALL SCORE
Win Rate Median: 8
Playerbase Average Games Played: 9
Damage Dealt Max: 10
Have no any user vote
After a long string of super-complex champions being released, it's kind of relaxing to get back to basics with Vel'Koz, a very straight-forward AP mage.

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )