Mağaza İçi Müzik

Dilediğiniz müzik türünden, binlerce lisanslı müzik içeriğini bir araya getiren uluslararası bir müzik arşivine sahibiz.
Kapalı devre müzik yayını yapan markaların, telif yükümlülüğü gereği ödemesi gereken ücretleri ortadan kaldırıyor ve  kampanya duyuruları, tüm seslendirme, anons, insert, şenlik, açılış, jingle, teaser, sweeper gibi prodüksiyon işleri üretiyoruz.

Kurumsal kimliğinizin müşterileriniz ile bağ kurmak konusunda mağazalarınızda yayınımız esnasında kullandığımız tüm müzik üretimlerimiz , bilgilendirme ve reklam anonslarımız  profesyonel
ses stüdyolarımızda hazırlanmaktadır.

Dünya normlarında, yüksek kaliteli ekipman ve kadromuz ile hızlı ve titizlikle hazırlanan bu ürünler yüksek kaliteli sesler içermektedir.

İşletmenizin hedef kitlesine, imajına ve konumuna uygun tarz ve şarkı listelerini sizin için müzik yönetmenlerimiz hazırlamaktadır. Hazırlanan listeler gelen talepler doğrultusunda her zaman güncellenmektedir.

Prodüksiyon ekibi ve aranjörlerimiz tarafından üretilen ve yayınlama hakları intelijansa ait  olan yasal müziklerimizden seçerek hazırladığımız çalma listelerinizle, ticari faaliyet alanlarınızda hiç bir endişe duymadan yasal müzik yayını rahatlığı ve keyfini yaşayabilirsiniz.  Telif hakları konusunda yasal korumamız altındasınız…