mağazada müzik yayını

İntelijans oluşturduğu özel müzik yayın sistemiyle mağazalarda müzik yayınında bir numaralı çözüm ortağınız oluyor. İntelijans müzik yayın hizmeti çerçevesinde oluşturduğu size özel yayın formatlarıyla, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir  playlist hazırlayarak müşterilerinizi daha keyifli bir alışveriş ortamına hazırlıyor.

Tüketici davranışlarını anlamanın her zamankinden daha önemli hale geldiği günümüzde, müziğin alışveriş ortamlarında oluşturduğu pozitif etkilerini ortaya koyacak projeler için intelijans müzik yayın hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir..

Yapılan araştırmalara göre ;

? Müzik yayını, tüketicilerin, mağaza içinde daha fazla kalmasını sağlamaktadır,
? Müzik eşliğinde yapılan ürün ve hizmet teşhirleri daha kolay algılanmaktadır,
? Müzik, ortamdaki istenmeyen gürültüyü bastırarak tüketicilerin ilgisini kaybetmeyi engeller ,
dolayısıyla mağaza içinde müzik yayını amatörce yürütülmemeli, kaliteli müzik yayını ile bu konuya tamamen profesyonelce yaklaşılmalıdır. Bu ihtiyacın farkında olan intelijans, internet tabanlı müzik yayın uygulamaları geliştirerek, Mağaza ? Müzik Otomasyon Sistemi hizmeti çerçevesinde, zincir mağazalara kendi reklam ve kampanyalarını en verimli şekilde yayınlayabilecekleri ve ayrıca kurumsal imaja uygun özel bir yayın akışının sunulduğu radyo platformu hizmeti sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilen Mağaza ? Müzik Otomasyon Sistemi hizmeti sayesinde, ülke içinde ve/veya dünyanın herhangi bir noktasındaki tüm mağazalarınızı tek bir noktadan uygun aylık hizmet bedelleri ile yönetebilirsiniz.

Zincir mağazalarınız içinde yayında olacak olan içeriğin tek bir merkezden kontrol altına alınması için oluşturulmuş, bir yönetim mekanizması dahilinde hareket eden sistemdir. Mağazalarınızda çalınacak olan müzik parçaları evrensel yayın kuralları çerçevesinde ve akış içinde markanıza özel reklam, duyuru, özel gün anonsları da yerleştirilerek servis edilir.

Otomasyon tek bir merkez kontrolünde olduğundan her mağazanıza giren ziyaretçi aynı kalitede yayın dinleyebilecek olup kontrol, mağazalardaki kişilere bırakılmadan kurumsal bir anlayış içinde sunulur. Hangi mağazanızda yayının açık, hangi mağazanızda kapalı durumda olduğunu, saat kaçta açıldığını ve kapandığını istediğiniz an kontrol edebilirsiniz.