Müzik Keyfini Telifiyle Sunuyoruz.

Telifsiz müziğin yarattığı eğlenceli atmosferi yaşamak isteyen firmalar bizi tercih etmeye devam ediyor. Yayınlama hakları sizde olmayan ve işletmenizde çalmaya devam ettiğiniz müzik, anons, şarkı ve diğer içerikler telif sorunları yaratabilir. Müşterilerinize mükemmel bir atmosfer içerisinde alışveriş imkanı sunmak için çaldığınız müzikleri İntelijans’tan temin edin. Telif yükümlülüklerinden kurtulun. İşletmenizde İntelijans müzikleri çaldığı sürece  tüm yasal sorumluluk İntelijans’a ait olur. İntelijans ile meslek birliklerince belirlenen fiyatların çok altında fiyatlar ile size ve markanıza özel hazırlayacağımız müzikleri yayınlayabilirsiniz. Telif hakları ihlaline neden olmadan müzik yayınlamak, İntelijans tarafından sunulan geniş kapsamlı faydalarla çok daha mükemmel hale geliyor!

Kurumunuza özel müzik seçenekleri

İntelijans müzik yönetmenleri tarafından kurumunuzun imaj ve prestijine en uygun müzik listeleri hazırlanıyor. Böylece işletmenizin hedef kitlesi için daha cazip müziklerle sadık ve mutlu kitleler oluşturabilirsiniz.

İntelijans, müzik listesini isteğiniz doğrultusunda sürekli günceller. Müşterilerinize sizin için listelenmiş  müzikleri her zaman sunma imkanına sahip olursunuz. İntelijans, telifli müzik çalma imkanını en uygun fiyatlarla sunan bir girişimdir. Müzik meslek birliklerinden ayrı ayrı telif izni almaya gerek duymadan, size özel olan müşterilerinize özel müzik sunmanın rahatlığını yaşarsınız. İntelijans müzik yayın hizmeti sayesinde telif ihlallerinden kaynaklanacak ceza endişesiyle yaşamazsınız.

Müşterilerinize en iyi ve güzel müzikleri sunmanız, imaj ve prestijinizin artmasını, müşteriler için sürekli tercih edilecek bir marka olmanızı sağlar.