Mağaza İçi Müzik Yayını

Mağaza içi müzik yayını yapan kurumlara özel bir hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimiz, mağaza içerisinde kapalı devre yapılan müzik yayınlarında oluşturulan playlistlerden oluşmaktadır. Müzikler, deneyimli ve profesyonel müzisyenlerden oluşan ekip tarafından yapılarak sunulmaktadır.

Müşteri portföyünüze uygun biçimde işletmeniz için özel olarak oluşturulacak bir radyo yayını ile mağaza içi trafik akışınızı dilediğiniz biçimde formatlayabilir, müşterilerinizi özel anons ve duyurularla belirlediğiniz hedeflere yönlendirebilir, bu çalışmaların sonunda ortaya çıkan veriler doğrultusunda satışlarınızı artırmaya yönelik aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Günümüzde mağaza ve işletmelerde çalınan müziğin hem alışveriş yapan ziyaretçiniz hem de çalışanların motivasyonu açısından ne denli önem taşıdığı artık kaçınılmaz bir gerçek.

Mağazaların bulunduğu bir cadde ya da alışveriş merkezlerine gittiğinizde, orada geçirdiğiniz birkaç saat içinde pek çok farklı tarzda müzik ile karşılaşırsınız. Her markanın farklılık yaratmak için kullandığı farklı tarzda müzikler, kapalı devre yayın olarak da bilinen mağaza içi müzik yayını ile gerçekleştirilmektedir. Yapılan bu tür yayınlar; müşterinin tüketime daha açık hale gelmesini sağlarken, aynı zamanda mağazadaki müşteri sirkülasyonunu da arttırmaktadır. Yapacağınız bir müzik yayını; mağazanıza ya da işletmenize daha çok müşteri gelmesini, müşterilerin burada daha çok vakit geçirmesini ve daha fazla şey alma isteğinin artmasını sağlar. Kapalı devre müzik yayını, yalnızca alışveriş mağazaları tarafından değil, daha birçok işletme tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Örneğin bir cafeye ya da restorana gittiğinizde, fonda bir müzik çaldığını duyabilirsiniz. Çalan müzik, restoranın tarzı ve imajı ile doğrudan ilgilidir. Bir İtalyan restoranına girdiğinizde pop müzik sektöründen parçalarla değil, daha yumuşak tonlarda şarkıların çaldığını duyabilirsiniz.