Özel günlerde yapılan anonslar satışa olumlu etki ediyor

Sevgililer Günü, Anneler Günü, karne hediyesi, bayram alışverişi? Özel günlerde tüm markalar birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor ancak seçenek çok olunca, karar vermek zorlaşıyor. İşte tam bu noktada, mağaza içinde yükselen bir ses, kurtarıcı olabilir

Özel günlerde birçok marka kampanyalarını duyurmak için farklı mecralar kullanıyor. Sevgililer Gününde televizyondan billboardlara birçok yerde karşılaştığımız tektaş reklamları, Babalar Gününün yaklaşmasıyla birlikte yerini takım elbise ve saatlere bırakıyor. Ancak hediye almak için bir alışveriş merkezine gittiğimizde, birbirinden cazip kampanyalar sunan markalar arasından seçim yapmakta zorlanıyoruz. Seçenek fazla olunca, ürünü satın almak için gerçekten ikna olmamız gerekiyor, peki ama nasıl? İşte bu noktada devreye anonslar giriyor. Müşterilerin satın alma kararlarını anonslar belirliyor?

Seslendirme sanatçılarından etkili anonslar

İntelijans markaların kampanya ve etkinliklerini doğrudan iletebileceği, sosyal medya hesapları konusunda bilgilendirme yapabileceği anonsları,  Markaların hazır gönderdiği anonslar da, yayına eklenebiliyor. Anonslar, markanın istediği noktada, sıklıkta ve tarihte yayına alınıyor. Birden çok lokasyonu bulunan markalar için, her mağazaya ayrı anons yapılabiliyor. Personelin yayına müdahale etmesi istenmeyen sonuçlar doğurabileceği için, anons yayınlarının akışı uzmanlar tarafından yönetiliyor.