Steam Next Fest başladı: Yüzlerce oyunu ücretsiz deneme imkanı

Aylık aktif 120 milyondan fazla kullanıcısı ile hizmet veren dijital oyun dağıtım platformu Steam, oyunseverlerin merakla beklediği Next Fest‘in başladığını resmen duyurdu. En son Şubat ayında düzenlenen etkinlik, kullanıcılardan olumlu geri dönüş almayı başarmıştı.

Özellikle son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlar ile oyuncuların sevgisini kazanan Epic Games ile ciddi bir rekabet halinde olan Steam, düzenlediği etkinlik kapsamında yapacağı indirimler ve yüzlerce oyunun ücretsiz olması ile birlikte rekabette bir adım öne geçmeyi hedefliyor.

Steam kısa süreliğine bir oyunu ücretsiz veriyor
Steam kısa süreliğine bir oyunu ücretsiz veriyor
Etkinlik boyunca yüzlerce oyunun demosu ücretsiz kullanıma açıldı
Next Fest, Steam‘de tecrübeli veya yeni geliştiricilerin çıkaracakları oyunların kutlandığı ve oyuncuların da bu oyunları deneme fırsatı elde edeceği birkaç gün süren bir festival olarak öne çıkıyor. Bugün başlayıp 22 Haziran saat 20:00‘ye kadar sürecek bu festivalde dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin yaptığı ve Steam’de çıkacak bir sürü farklı türdeki oyuna ait toplamda 700‘ü aşkın demo, oyuncuların kullanımına sunuluyor.

SDNShiftdelete.net

Next Fest boyunca henüz çıkmamış oyunları ücretsiz bir şekilde deneme imkanınızın olduğu bu etkinlik, geçtiğimiz saatlerde başladı. Bu etkinlik kapsamında hafta boyunca canlı etkinlikler, sevilen oyunlar ile ilgili canlı yayınlar düzenlenecek.

Asıl amacı geliştiricilerin oyunculardan erken geri bildirim alma ve Steam’de çıkaracakları oyunlar için oyuncu kitlesi oluşturma olan bu etkinlik boyunca oyuncuları memnun edecek bazı indirimlerde olacak. Bu indirimlerin özellikle bağımsız yapımlar üzerinden olmasını bekliyoruz.

Steam Next Fest sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )