Seslendirme Hizmetlerimiz

Seslendirme kadromuzun, hızlı ve kaliteli oluşu, sizi en iyi şekilde temsil etmek için var. Sınırsız ?ses? seçeneklerimizle şirketinizin vizyonuna uygun her departmanımız özenle çalışmaktadır. Çünkü Seslendirme Stüdyosu tam da bunun için varlığını sürdürebilmektedir.

Yabancı Dil’ de Zorluklar

Dublajlarımızda Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, İngilizce, Portekizce, İtalyanca, Farsça, Çince, Bulgarca gibi kendi içerisinde birçok seçeneklerimizle değerli firmalarımızın çözüm ortağıyız.


Reklam Filmi Alanında Başarılarımız

Stüdyomuz, birçok markanın sesi oldu. Profesyonel Reklam Yönetmenleri projelerinde Seslendirme Ajansımız ile çalıştı. Kadın ve erkek dublaj sanatçı ses çenekleri ile yüzlerce projede yer aldık.

Santral Seslendirme 
Santral seslendirme çalışmalarında, bekletme anonsları, karşılama anonsları, bekletme müziklerinde sayısız çalışmalara ses verdik. Bu çerçevede memnun ayrılan müşterilerimiz diğer kurumlara referans olacak çalışmaları bulundu.

Belgesel Dublaj

Belgesel filmi çalışmalarında, kimi zaman bir yapının inşasını, kimi zaman göç eden kuşları, kimi zaman eğitim çözümlerini, kimi zaman ünlülerin yaşamlarını anlatan belgeseller seslendirmenlerimizle canlandı.

Tanıtımlar, Profesyonel Olmalı!

Tanıtım Filmi Seslendirmelerinde firmalarımız Seslendirme Stüdyosu ile profesyonel seslendirme desteği aldı. Dublaj Stüdyosu?nda, ses skalamızdan dilediği sesi alıp istediği vurgu ile film çalışmalarına katkı sağladı.

Anonslar

Dinlenme Tesisleri ve Otobüs İçi Anonslarında ise, artık yolcular daha kaliteli seslendirmeler ile uyarıları ve yönergeleri dinleyip yolculuklarını sürdürebildiler. Binlerce anonsa imza attık.

İnteraktif Çözümler

Eğitim filmleri kategorimizde, eğitim çözümlerinde profesyonel çözümlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Uluslararası ve Türkiye? nin en prestijli markaları personel eğitimlerinde, dublaj stüdyomuzu tercih etti.

Beste, Söz, Müzik, Vocal; Hepsi Bir Bütün

Şarkılı Jingle üzerine teslim ettiğimiz eserler, işin uzmanları tarafından bestelenip seslendirildi. Bu konuda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. En özgün jingle çalışmalarını size sunuyoruz.