SpellBinderS Artık Clash of Royale’ın En Büyük Rakibi

After many weeks sticked on playing Clash or Royale, I found a new similar game to replace the game, and It’s SpellBinders.

Spellbinders, Clash Royale’den ayırt edilemez bir türe uyuyor. Çok yönlü oyun için en erken aşamadan başlayarak planlanmış yeniden düzenlenmiş bir MOBA’dır, ancak Supercell’in oyununu bu kadar bağımlılık yapan bir başlangıcı yoktur.

Ayrıca biraz yetersiz nüfuslu, bazı akıllı düşünceleri olduğunu göz önünde bulundurursak, kendinizi daha az kontrol altında hissediyorsunuz. Bir deste oluşturmuyorsunuz, bunun yerine eğlencenin size verdiği kartları iki veya üç artırmayla kullanarak, nihai hedefi denemeye ve bir rakibi yenmeye yönelik aklınızda bulundurarak kullanıyorsunuz.

Her şey göz önüne alındığında, cesur, çok temiz bir girişim gibi geliyor, ancak ihtiyaç duyduğu vakaların çoğunu tam olarak işaretlemeyen bir girişim.

Bu oyunda zaman çok önemlidir

Yani yollar ve birimler?

Bilet bu, inansan iyi olur. Ekranın ortasından geçen üç yol vardır. Solda bir tabanınız var, düşmanınızın ayrıcalığa dayalı bir tabanı var. Yönlendirmenin amacı, diğer oyuncunun üssünü parçalara ayırmaktır.

Ekranın odak noktasında üç silah var. Birimlerinizden biri silah elde ettiğinde onu yakalamaya çalışır. Kontrolünüz altında olduğunda, düşmanınızın üssünden zarar görecektir.

Bu arada üçünü de yakalayın ve korkunç derecede zarar veren bir atış yapın, ancak silahların kontrolünden vazgeçin.

Kontrol ettiğiniz farklı birimlerin kendilerine özgü benzersiz yetenekleri vardır. Bazıları canlıdır ve onlara karşı gelmeden önce silahları ele geçirmeyi amaçlar, diğerleri ise yoldan çıkarak bir üsse ulaşma şansına sahip olduklarında büyük zararlar veren hantal devlerdir.

Şimdiye kadar oynadığım en iyi mobil oyun

Aynı şekilde kullanmak için büyülere ilham verdiniz. Bunlar, mücadeleyi çeşitli şekillerde değiştirir. Bir silahın kontrolünü ele geçirir, rakibini alternatif bir yola yönlendirir. Düşmanca ve ihtiyatlı seçimler var ve her birinin ne yaptığını anlamak çok önemli.

Birimler ve büyülerin kullanılması manaya mal olur. Ayrıca, muazzam zararlar verebilen benzersiz bir Titan hamlesi elde edersiniz. Ancak, bu bir jeton tarafından kontrol edilir ve bunların çoğunu onlar için ödemeden elde edemezsiniz.

Aynı şekilde, elinize etkili bir birim eklemek için savaşın başlangıcında altın harcayabilirsiniz. Bunların hepsi daha mantıklı bir şekilde değerlendirilir ve oynama şansını nasıl atladığınıza bağlı olarak üç karar verebilirsiniz.

Ayrıca açılacak farklı Titanlar da var, ancak bunlar oldukça maliyetli. Oyuna kendi özel hareketlerini dahil ederler, ancak onlara bir şans vermeniz gerektiğinde granüle etmeniz veya ödeme yapmanız gerekir.

O zaman birkaç sorun var

Var. Her şey Clash Royale’den çok daha az meşgul ve bu arada daha az bireysel geliyor. Küçük bir iskambil destesi üzerinde oynama yapmıyorsunuz, size verileni ezip geçiyor ve bundan en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca şu anda gerçekten oynayan çok fazla kişi yok. Dahası, güçlü bir grubun eğlenceyi daha da büyüleyici hale getireceği gerekçesiyle bu bir rezalet.

Düşmanlarınızın yüzüne gülün

İşlerin gidişatı biraz yiğit bir hayal kırıklığı. Harika görünüyor, mantıklı bir şekilde iyi oynuyor, ancak düşüncelerin karışımı basitçe birleşmiyor ve tekrar tekrar geri dönecek.

Düşman sağlık puanlarını tüketmenin birkaç yolu vardır:

  • Bir birimin diğer tarafa geçmesini sağlayın
  • Bir top yakalayın
  • Belirli büyüler yapın
  • Titan güçlerini kullanın.
8.7
OVERALL SCORE
Unique Game Play: 8
Character Design: 9
Challenge Adverage: 9
Have no any user vote
There's a good idea here, but Spellbinders just doesn't manage to see if through to fruition

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )