Bu Video Pokemon Go’nun Düşündüğünüzden Daha Gerçek Olduğunu Kanıtladı

Are the Pokemons only staying in your phone and game app? You will feel not sure after watching this funny videos.

Basit terimlerle tasvir edilen Pokemon Go akıllıca bir fikirdir: Bir şeyler almak ve XP almak için yolda uçan Pokemon’u toplamak için telefonunuzdaki bir rehberde ayrılmış olan PokeStops adlı orijinal alanlara yürüyün.

Farklı oyunculardan Gym adı verilen gerçek hedefleri kontrol altına almak için bu Pokemon’u kullanın. Onu faydacı bir taşınabilir servet peşinde koşma uygulaması haline getirmek için her bir somun ve cıvataya sahiptir, ancak aslında yürütmesi (ve sunucularınınki) iOS ve Android’de genellikle son derece zayıftır.

Bununla birlikte, oynamasına izin verilen Pokemon Go’nun birincil ilgisi, bu mevcut gerçeklikte olmanın, sizin yaptığınız aynı genişlemiş gerçekliği gören çok sayıda başka kişiyi keşfetmenin, Pokemon’un maddi olmayan rüyasını hayata geçirme şeklidir. .

Oyunu kontrol etmek harika bir duygu

Gerçekten iyiye işaret etmek için deneyimlenmesi gerekir; bu sosyal açı olmadan, gerçekten sadece büyük ölçüde hafif bir RPG seviye işlemcisidir. Pokemon Go’nun refahı veya hayal kırıklığı bu anlayışa dayanır ve şu anda ortasında bir yerde sıkışmış, aynı zamanda eğlenceli ve bir tür ek olarak çelişkili ve eksik.

(Her şey göz önünde bulundurulduğunda, App Store ve Google Play’de herhangi bir koşul olmadan yayınlanmasına rağmen 0.29 varyantı olarak kaydedilmiştir.) Mekanik olarak büyüleyici değil, birkaç parlak anahat seçeneği nedeniyle sosyal olarak son derece ilgi çekici. Herkes yaptığı için bir uzantıdan atlamazsınız, ancak bu Pokemon Go oynamak için olağanüstü bir motivasyondur.

Pokemon Dünyasına Hoş Geldiniz

Kısa vadede her halükarda, Pokemon Go çok sayıda oyuncuyla kanıtlanmış bir harikadır. Haftanın sonunda San Francisco Körfez Bölgesi’nde iki düzineden az yetişkinin ön bahçede telefonlarımıza çıktıklarında Pokemon adlarını öğrendiği bir toplantıdaydım.

Dünya çılgın ama komik

Biri buz sandığının içinde bir Bulbasaur olduğunu iddia ettiğinde içeri koşmaya devam ettik; Ponyta için dışarı koşmaya devam ettik. Bitişik bir Spor Salonuna meydan okumak için bir ya da iki parça yürüdük, tanımadığımız ve göremediğimiz biri tarafından altımızdan ideal kontrolü üstlenmesini sağladık ve bir bütün olarak uygulama bize çok sık bir şekilde çarptı. her yerde bizim saatimiz. Aynı zamanda anlamsız, hayal kırıklığı ve eğlenceliydi.

San Francisco bölgesi, aslında Pokemon Go’nun kurulumuna gerçekten uygun – etrafta açık coşkunun birkaç amacı olan uzak bir bölgede olmanız durumunda kilometreniz değişebilir. Burada, ziyaret edilecek PokeStop’ların eksikliği yokmuş gibi geliyor ve farklı olaylarda, Pokemon Go oynayan diğer kişilerin bir araya geldiği bir noktada olduğunu bulmak için bir PokeStop veya Spor Salonunda temele dokundum.

Temasız yaşayamazsın, Pokemon!

Aynı şekilde, PokeStops’a doğru dolambaçlı yürüyüşler yaparak, mahallem ve sürekli olarak gezdiğim tarihi noktalar hakkında çok şey öğrendim; bu, başka birinin katkısı olmadan Pokemon Go oynadığım koşullarla ilgili en iyi yöndü.

Bu ortamda, her halükarda, Pokemon Go’nun planı – birikim bakış açısıyla birleştirilmiş RPG-lite seviyesi çerçevesi ve sadece devasa derecede yaygın, onlarca yıllık bir kuruluşun getirebileceği özlem – tasarımcı Niantic’in ihtiyaç duyduğu türden bir deneyime sahip. treylerin ortaya çıkardığı türden.

Tüm dünya Pokemon Go oynuyormuş gibi geliyor.

O gerçek Pokemon Trainer rüyası için Pokemon Go’ya ilgi duydum, ancak bu kısmı basitliği ve hantallığı ile beni hayal kırıklığına uğratsa da, dışarı çıkmanın beni, diğer bireylerin kapsadığı yeni yerlerin tam olarak yaptığım şeyi yapmasından önce yerleştirdiği gerekçesiyle oynamaya devam ediyorum. ‘yapıyorum. Arkadaşlarımın çoğu oynuyor, yoldan geçenler oynuyor; dünyanın çoğunluğu oynuyormuş gibi hissettiriyor.

Ne olursa olsun, burası istikrarsız bir duygusallık düzenine dayanan güvenli olmayan bir kart yeridir. Genel olarak, Pokemon Go’nun kağıt inceliğinde bir RPG olarak planı son derece açıktır, ancak tamamen dikkat çekicidir.

8.7
OVERALL SCORE
Game Play: 7
Player Interaction: 10
Family Friendly: 9
Have no any user vote
A really nice game that helps gamer go out side and tear away from their chairs. Need to increase security to prevent GPS fakers.

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    kerim 4 ay

    pikaçu aslanım benim be, kedi gibi maşallah

  • Disqus (0 )